ورود

هدف از ساخت افزایش انعطاف پذیری ، کارایی و قابلیت مدیریت

سرورHP Proliant DL380 G9  به عنوان پرفروش ترین سرور جهان طوری طراحی شده که قابل انطباق با نیازهای هر محیطی باشد، از مدیریت شرکت های بزرگ تا کنترل از راه دور شعبه های آنها. نسل جدید سرور های G9 قابلیت های بهتری را از جهت پردازش و توسعه پذیری و توانایی مدیریت حجم زیاد کارها را ارائه می دهد و همچنین این سری از نظر هزینه به صرفه تر هستند.

با این سرور شما می توانید یک پلتفرم واحد را به طیف وسیعی از وظایف سنگین و کارهای چند حجمی گسترش دهید؛

در سرورهای   HP Proliant DL380 G9 قابلیت های بسیاری زیادی در نظر گرفته شده است که از جمله میتوان پشتیبانی از سی پی یو های سری  E5-2600 V3  با قابلیت پشتیبانی از 18 هسته که خود باعث افزایش 70% ای کارایی شده و همچنین پشتیبانی از حافظه های سری DDR4  و قابلیت نصب در 24 شکاف مموری با ظرفیت  1.5 ترابایت که سبب افزایش 14% ای پردازش گردیده است.

خرید این سرور توانایی های ارزشمندی را برای شما به ارمغان میاورد که یکی از موارد ان انتقل دیتا با سرعت 12GB/s میباشد که یکی از نقطه های تفاوت ان با سری نسل هشتم است.

طراحی انعطاف پذیر این سرورها سبب می شود که با توجه به نیازهای حال خود اقدام به خرید کنید و هر زمان که نیاز باشد میتوانید آن را ارتقا دهید.

سرور های HP ProLiant DL380 Gen9   قابلیت پذیرش بین 8 تا 24 عدد درایو های  SFF (اندازه کوچک) و 4 تا 12 عدد درایو های  LFF (اندازه بزرگ) را دارد و در شرایطی که نیاز به استفاده از هارد های بیشتر باشد ؛ یک قفسه افزونه ی جداگانه نیز جهت افزایش تعداد درایو ها می تواند به آن اضافه گردد.

قابلیت HP One view

یک نرم افزار مدیریتی است که قابلیت کار با سرور ها و استورج ها را تحت شبکه داراست و پیچیدگی های ساختاری را با اتوماسیون ساده خود کاهش داده است (برای اطلاعات بیشتر: http://www.hp.com/go/oneview)

ویژگیهای جدید ذخیره سازی

شامل HDD هایی با قابلیت پشتیبانی از درایو های M.2 و H241 Smart Array HBA

تسریع کارایی با قابلیت جدید گرافیکی
با امکان افزایش کارت گرافیک که از NVIDIA GRID K1  و Intel’s Xeon Phi 5110p پشتیبانی کرده و همچنین ویژگی جدید PCIe Workload Accelerator اضافه شده است.