ورود

با مصرف كمتر انرژي و مديريت حملات ProLiant Gen8 سرورهای
نسل هشتم سرورهای
HP  با نام ProLiant Gen8 به بازار عرضه شدند. از ویژگی ممتاز این سرورها مدیریت توان خروجی و ترافيك شبكه در هنگام وقوع حملاتي مانند DDoS و مصرف كمتر انرژي است.

در این سرورها با استفاده از معماری خاصHP ProActive Insight    امکان کنترل و نظارت مداوم بر بیش یک هزار پارامتر سیستم بدون متوقف کردن درخواست فراهم شده است. لذا کارایی برنامه ها و همچنین مدت زمان سرویس دهی مستمر به کاربران افزایش یافته است.

اچ‌ پي در اين سرورها از جديدترين فناوري‌ها و امكانات خود براي پورت‌ها و كانكتورهاي شبكه، پورت‌هاي ورودي-خروجي، دستگاه‌هاي ذخيره‌سازي و مشخصات ديگر استفاده كرده است.

سرورهاي Gen8 مي‌توانند 1600 پارامتر شبكه را مانيتور و گزارش‌گيري کرده و با اتصال مستقيم به سرورهاي اچ‌پي و دريافت پاسخ بي‌درنگ براي برطرف کردن مشكلات، تا حد ممكن از دخالت انسان براي پيكربندي و برطرف کردن مشکل بي‌نياز شوند. به گفته اچ‌پي مانيتور كردن اطلاعات و وضعيت سرور و شبكه به وسيله پردازنده دومي روي مادربورد به نام iLO يا Integrated Lights-Out صورت مي‌گيرد. فناوري جديد ديگري که در اين سرورها استفاده شده، ايجاد سه گذرگاه آيينه‌اي براي خواندن و نوشتن اطلاعات روي پردازنده اصلي سرور است كه موجب مي‌شود كارايي ذخيره‌سازي سيستم بهبود يابد.                            HP ProLiant ML350p Gen8 Server     
  HP ProLiant ML350e Gen8 v2 Server     
HP ProLiant ML310e Gen8 v2 Server     
                    

                          HP ProLiant DL160 Gen8 Server
                      HP ProLiant DL320 Gen8 Server
 HP ProLiant DL360 Gen8 Server
   HP ProLiant DL380 Gen8 Server
HP ProLiant DL580 Gen8 Server